Kitos egzaminų sesijos nuostatos

  • Lietuvos studentams, studijuojantiems anglų kalba, sesijos tvarka ta pati kaip I ir II pakopų lietuviu kalba studijuojantiems studentams.
  • Architektūros fakultete architektūros ir dailės dalykų (architektūros, interjero, kraštovaizdžio projektai; piešimo, tapybos, skulptūros ir kompozicijos) darbai vertinami fakulteto dekano sudarytoje komisijoje. Komisija darbus peržiūri ir įvertina per laiką, skirtą kursiniams darbams priimti. Komisijos įvertinimas yra galutinis. Darbų įvertinimai į UIS sesijos rezultatų duomenų bazę įrašomi per dvi kalendorines dienas po peržiūros ir ne vėliau kaip dvi kalendorinės dienos nuo sesijos pradžios. Studentams, dėl pateisinamų priežasčių negalėjusiems atsiskaityti už šiuos darbus laiku, komisija gali rekomenduoti fakulteto dekanui leisti už juos atsiskaityti per laiką, skirtą pakartotinai laikyti egzaminus po sesijos.
  • Orlaivių pilotavimo, skrydžių valdymo studijų programų studentams praktinio rengimo pakopų ir aviacijos dalykų egzaminų įvertinimai turi būti ne mažesni kaip 8 balai; studentai, gavę įvertinimus 7 ir mažesnius, gali juos pagerinti per pakartotinius egzaminų laikymo laikus arba per laiką, skirtą egzaminams laikyti komisijose.
  • Antano Gustaičio aviacijos institute I pakopos ir vientisųjų studijų programose aviacinio profesinio parengimo lygiui nustatyti numatyti testo tipo egzaminai „E2“ laikomi egzaminų sesijos metu. Šių egzaminų įvertinimai turi būti ne mažesni kaip 75% teisingų atsakymų. Egzaminų įvertinimai į UIS sesijos rezultatų duomenų bazę įrašomi iki sesijos pabaigos. „E2“ egzaminus laiko įstojusieji 2008 metais ir vėliau.
  • Tarptautinių studijų centre studijuojantiems užsienio studentams sesijos, pakartotinio egzaminų laikymo, kurso kartojimo tvarką nustato Tarptautinių studijų centro direktorius pagal sesijos metu galiojantį Studijų užsienio kalbomis tvarkos aprašą.
  • Studentams, studijuojantiems arba studijavusiems užsienio aukštojo mokslo institucijose pagal tarptautines programas arba dvišales sutartis tarp institucijų, yra suteikiama galimybė atsiskaityti už studijų užsienyje periodą iki naujos sesijos VGTU pradžios. Atsiskaitydami studentai turi pateikti užsienyje gautų pažymių išrašą ir/arba išlaikyti papildomai egzaminus VGTU. Išlaikytas papildomas egzaminas užskaitomas kaip išlaikytas per pirmą laikymą.
  • Studentai, nesutinkantys su jų žinių įvertinimu už egzamino ar kito tipo atsiskaitymą, gali prašyti peržiūrėti rezultatus pagal rektoriaus 2008 m. gruodžio 11 d. įsakymu Nr. 792 patvirtintą Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų žinių įvertinimo ir žinių vertinimo tvarkos pažeidimų apeliacijų laikinosios tvarkos aprašą.
  • Dėstytojas nustatęs studento nesąžiningo egzaminų laikymo atvejį fiksuoja vadovaudamasis VGTU Senato 2011 m. gegužės 31 d. nutarimu Nr. 51-2.4 patvirtintu Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų žinių vertinimo tvarkos apraše nustatyta tvarka, o fakulteto dekanas priima atitinkamas nuobaudas nurodytas minėtoje tvarkoje.
  • Studentų praktikos atliekamos pagal VGTU studijų grafiką. Pavasario semestre atsiskaitymas už praktikas organizuojamas: pirmas atsiskaitymas iki rugpjūčio 30 d., antras atsiskaitymas iki rugsėjo 14 d. ir trečias atsiskaitymas iki rugsėjo 29 d. (trečiam atsiskaitymui studentas turi gauti dekano leidimą ir susimokėti įmoką kaip už antrą pakartotinį atsiskaitymą už praktiką).

Daugiau apie EGZAMINŲ SESIJŲ IR BAIGIAMŲJŲ DARBŲ RENGIMO BEI GYNIMO ORGANIZAVIMO TVARKĄ skaitykite čia.