Informacija dėl vasaros laikotarpiu planuojamų atlikti remonto darbų VGTU bendrabutyje

2017-05-23

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Studentų atstovybė (SA) reaguoja į vykstančią situaciją ir nori informuoti studentus dėl vasaros laikotarpiu planuojamų atlikti remonto darbų VGTU bendrabutyje.

Vasaros laikotarpiu VGTU 1 bendrabučio (adresu Saulėtekio al. 25) 11, 10 ir 9 aukštai bus renovuojami. Studentai gyvenantys nurodytuose aukštuose gali kreiptis į VGTU bendrabučius administruojančią įmonę UAB „Economus“  iki š.m. gegužės 31 dienos ir pildyti prašymus dėl perkėlimo į kitus kambarius. Universitetas nieko neišmeta iš nuomojamo būsto, tiesiog prašo supratingumo tokioje situacijoje ir suteikia galimybę apsigyventi kituose bendrabučių kambariuose. Studentai iš nurodytų aukštų turės išsikelti iki š.m. birželio 15 dienos.

Po renovacijos nurodytų aukštų kambariuose gyvenę studentai turės galimybę grįžti į kambarius, kuriuose gyveno anksčiau, tačiau jų kaina bus didesnė (104 eur. už vietą dviviečiame kambaryje). Kitų nerenovuotų bendrabučio kambarių kaina nesikeis (64 eur. už vietą vienviečiame bendrabučio kambaryje, 61 eur. už vietą dviviečiame bendrabučio kambaryje ir 58 eur. už vietą triviečiame bendrabučio kambaryje).  

VGTU SA renovuojamų bendrabučių aukštų paskirstymo studentams klausimu laikosi paprastų principų:

  1. Po renovacijos VGTU turi užtikrinti, kad renovuojamų aukštų kambariuose gyvenę studentai turės galimybę grįžti į renovuotus kambarius ir prioritetas apsigyventi pradžioje bus skirtas jiems;
  2. VGTU SA nepritaria universiteto planams po renovacijos aukštuose pagrinde apgyvendinti tik tarptautinių studijų studentus. Mes siūlome ir pritariame tik planams, kuriuose po 1 bendrabučio nurodytų aukštų renovacijos 12 ir 11 aukšte gyventų tarptautinių studijų studentai, o 10 ir 9 aukšte būtų apgyvendinti vietiniai studentai.
  3. VGTU SA siūlo universitetui sudaryti komisiją, kuri įvertintų dabartinę kambarių būklę ir studentams (planuojantiems ir po renovacijos gyventi VGTU bendrabučiuose), kurie investavo pinigus į kosmetinį kambarių remontą būtų atlyginta (kompensuota dalis sumos už apgyvendinimo paslaugas t.y. iš ateinančių apgyvendinimo paslaugų sąskaitos būtų išskaičiuota dalis sumos). 

bendrabuciai_3_520

 

VGTU SA – Už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą