YouthSpeak Forumas. SĖKMINGA ATEITIS: Ar SUGEBĖSI ją susikurti?

2016-04-27

aaa

Ar ir po karjeros dienų vis dar nesupranti, ko iš tavęs nori įmonė? Ar norėtum susikurti vietą, kurioje tau būtų malonu dirbti? Ar  tau rūpi geresnė ateitis? Ar nori prie jos prisidėti kalbėdamas?

Jei tavo atsakymas yra „TAIP“ – kviečiame į renginį skirtą tau!

Atėjęs čia girdėsi ne tik įkvepiančias žymių ir daug pasiekusių žmonių istorijas, bet ir dalyvausi įmonių kūrybinėse dirbtuvėse tiesiogiai išsakydamas savo nuomonę ir kurdamas sau patinkamą darbo atmosferą. Tokiu būdu suprasi su kuo susiduria įmonės šiandien, įsivertinsi ir būsi įvertintas kaip potencialus darbuotojas.

Įmonėms – dalyvėms rūpi jaunimo nuomonė, dėl to jie nori keistis girdėdami mūsų nuomonę.

Renginio tikslas – sumažinti jaunimo ir įmonių prasilenkiančius lūkesčius ir išspręsti iš to kylančias problemas versle taip kuriant geresnę aplinką, didinant suvokimą apie darbo rinką ir gerinant visuomenę.

Atėjęs galėsi simuliuoti įmonėse vykstančius projektus kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat, įmonių atstovai ir dalyviai sės prie vieno stalo kaip lygus su lygiu. Diskusijų metu dalyviai išsakys savo nuomonę, kokios darbo vietos jie ieško, kas yra svarbu įmonei, kad ji taptų patrauklesne ir įdomesne darboviete bet kuriam naujam darbuotojui.

Kam: Jaunimui nuo 19-29 metų.

Vieta: SMK (Kalvarijų g. 137E)

Kada: Gegužės 13-14d.

Kaina: Nemokamas

Registracija: https://podio.com/webforms/15619470/1046805

Rašyti komentarą