Nemokamas renginys jaunimui: Kaip įgyti vertingos patirties užsienyje?

2016-04-27

Personalo atrankų specialistai neretai pastebi, kad pirmuosius darbus pagal išsilavinimą susiranda tie jaunuoliai, kurie jau yra spėję įgyti patirties užsienyje. Tai gali būti praktika  Briuselyje ar ledų pardavėjo darbas kuriame nors Amerikos kurorte – darbdaviai, pamatę tokį įrašą kandidato CV, vertina kaip stiprų privalumą prieš patirties neturinčius bendraamžius.

 

Tarptautinis jaunimo pažymėjimas „Europos jaunimo kortelė“, „Eurodesk“ tinklo atstovai Lietuvoje ir kelionių agentūra „Jaunimo kelionės“ kviečia gegužės 5 d. 18.30 susitikti ISM universitete. Nemokamame renginyje jaunimui bus pristatomos praktikų, stažuočių, savanorystės programos Europoje, darbo ir kelionių programos JAV, KANADOJE ir NAUJOJE ZELANDIJOJE, studijų ir darbo programa AUSTRALIJOJE.

 

Kadangi svajonės nepasiekiamos be finansinių išteklių, renginyje taip pat dalyvaus ir „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė, kuri papasakos apie jaunimo finansus ir pasidalins praktiniais patarimais, kaip taupyti ir atsakingai skolintis.

Susitinkame gegužės 5 d.!

Pristatymai:

Eurodesk tinklo Lietuvoje vadovė Agnė Graikšaitė. Studijų metu Tavo tarptautine patirtimi rūpinasi universitetas, kaip, kur ir kokios informacijos ieškoti baigus mokslus? „Jaunimo kelionių“ projektų vadovė Laura Žūsinaitė. Darbo ir kelionių programų JAV, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje bei studijų ir darbo programos Australijoje pristatymas.

„Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Kaip tvarkyti savo finansus, taupyti, atsakingai skolintis?

plakatas_zemelapis-04

Daugiau informacijos:

Greta Mockutė

Europos jaunimo kortelė Lietuvoje

8 659 39839

greta@jaunimas.lt

www.jaunimas.lt

Rašyti komentarą