Išvažiuojamieji VGTU SA Valdybos mokymai

2016-04-24

Balandžio 20-21 dienomis vyko išvažiuojamieji Vilniaus Gedimino technikos universiteto Studentų atstovybės (VGTU SA) organizuojami Valdybos mokymai. Sodyboje susirinko VGTU SA padalinių pirmininkai, vicepirmininkai, taip pat  keli socialinių ir akademinių reikalų komitetų koordinatoriai.

Centrinio biuro žmogiškųjų išteklių vadovai pradėjo mokymus komandos formavimu, kurio metu dalyviai artimiau susipažino vieni su kitais. Komandiniai žaidimai dalyviams leido suprasti, kaip yra svarbu klausytis vienas kito ir koks svarbus yra komandinis darbas  organizacijoje.

Po komandos formavimo sekė paskaita, kurios metu studentų atstovai buvo supažindinami su VGTU SA strategija ir veiklos planu. Vėliau VGTU SA Centrinio biuro komanda pristatė darbo raglamentą,dokumentą, kuris aprašo visas SA pareigybes.  Prezidentė Laura Ladietaitė papasakojo iš ko susideda Studentų atstovybė, o kiekvienas  centrinio biuro komandos narys  pristatė, kokias atsakomybes turi vadovas ir už ką yra atsakingi VGTU SA padalinių koordinatoriai. Taip pat tą pačią dieną prezidentė išaiškino labai svarbią temą – VGTU SA finansai. Nors mes esame ne pelno siekianti organizacija, be finansų negalėtume vykdyti savo veiklos, pirmininkams labai svarbu žinoti iš kur finansai atkeliauja,  kam gali būti skiriami ir kaip teisingai sudaryti sąmatas, ataskaitas ir kaip tvarkytis su dokumentais.

Antrąją dieną įvyko motyvacinė paskaita: „Kodėl aš čia?“. Dirbant studentų atstovybėje ir norint būti veikliu ir aktyviu atstovu studentams, labai svarbu būti motyvuotu. Taip pat vieni kitiems papasakojome apie  VGTU SA tradicinius renginius, tokius kaip: Gedimino dienos, Indi, Night to Unite, VGTU Boulingo turnyras ir fakultetines dienas.

„Kiekviena nauja VGTU SA Valdyba atneša skirtingas spalvas į organizacijos gyvenimą. Ši Valdyba mane stebina gerąja prasme. Užsidegę, idėjų kupini jauni žmonės kuria naujas tradicijas. Turėjome tikslą – per dvi dienas pateikti jiems viską, ką turi žinoti geras VGTU SA padalinio  vadovas. Buvo sudėtinga, labai  daug ilgų paskaitų, tačiau mano akimis, tiek centrinis biuras, tiek klausytojai susitvarkė puikiai. Dabar svarbiausia, kad visos žinios susigulėtų ir pradėtume judėti su nauja VGTU SA banga.“  – Laura Ladietaitė

Daugiau akimirkų rasite čia.

 

IMG_20160421_150658

VGTU SA – už studentišką rytojų!

Rašyti komentarą