Barclaycard Innovation Challenge

2015-04-29

Kviečiame Jus iššūkiui – Barclaycard Innovation Challenge. Čia dėl inovacijų pamišusių žmonių komandos vystys inovatyvias interneto / mobiliąsias aplikacijas, o geriausios idėjos bus apdovanotos ne tik ovacijomis. Tapkite vienu iš jų ir registruokitės iki gegužės 15 d.
Kas tai?
Barclaycard Innovation Challenge – tai 2 dienų renginys, kuriame 10 komandų vystys interneto / mobiliųjų aplikacijų koncepcijas vienoje iš 4 kategorijų:

  • Mokėjimai ir apsipirkimas. Kursime naujus įrankius, suteiksiančius vartotojams dar geresnę apsipirkimų ir mokėjimų patirtį.
  • Vidiniai sprendimai. Darbas komandoje su kolegomis iš įvairių pasaulio kampelių kelia iššūkius efektyviam darbui kartu. Ieškosime
    sprendimų.
  • „Kosmosas“. Kol kas dar itin beprotiškos idėjos, kurios ateityje gali neatpažįstamai keisti industriją ir vartotojų patirtį.
  • Žaidybinimas (gamification). Kasdieniškos užduotys gali tapti jaudinančiai smagios, į jas įterpus žaidybinių patirčių ir elementų.

Kodėl verta?
3 geriausios idėjos bus apdovanotos piniginiais prizais nuo 500 iki 1500 Eur. Be to, ypatingai inovatyvios idėjos gali sulaukti ilgalaikės Barclaycard pagalbos jas toliau vystant – suteiksime darbo erdvę, finansavimą ir konsultacijas.
Kam aktualu?
Visiems, turintiems idėjų. Kas jūs bebūtumėte – puikus programuotojas, nuostabus vadybininkas ar perspektyvus dizaineris. Jei turite idėją, bet neturite komandos, registruokitės vienas – atskiro renginio metu subursime puikias komandas.
Registruokitės vienu iš 2 būdų:
– Registracija 3 žmonių komandoms:
https://barclaycardchallenge.typeform.com/to/aMZaRJ
– Registracija pavieniams dalyviams:
https://barclaycardchallenge.typeform.com/to/UvbyxM
Svarbios datos:
Gegužės 15 d.: baigiasi registracija
Gegužės 20 d.: komandų formavimui skirtas renginys
(užsiregistravusiems pavieniams dalyviams)
Gegužės 23-24 d.: Barclaycard Innovation Challenge (pagrindinis renginys)
Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/events/367596256768227/

Rašyti komentarą