Buvusio VGTU SA prezidento padėkos laiškas

2011-11-25

Mieli studentai, dėsytojai ir administacija,

Per pastaruosius metus Vilniaus Gedimino technikos universteto Studentų atstovybė pasikeitė. Džiugu pažvelgti atgal ir įvertinti, jog pagrindiniai mūsų užsibrėžti tikslai buvo įgyvendinti: seniūnų modelio diegimas, studentų įtraukimas į sprendimų priėmimą, VGTU SA strategijos keturiems metams sukūrimas ir laipsniškas įgyvendinimas, studentų atstovybės kaip strateginio partnerio pozicijos įtvirtinimas universiteto, regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis, o apibendrintai stabilios organizacijos veiklos užtikrinimas.

Drąsiai galiu teigti, jog VGTU SA sėkmės ir pergalių receptas yra iniaciatyvūs, veržlūs, žingeidūs žmonės, tikintys ne kartą pasigirdusia fraze: „Ir vienas žmogus gali daug ką pakeisti, o visi kartu galime nuversti kalnus!“. Tad lenkiu galvą prieš visus prisidėjusius ir palaikusius studentų savivaldos iniciatyvas ir norą bent šiek tiek priartėti prie turbūt daugumos norimo tikslo – vieningos ir pilietiškos VGTU akademinės bendruomenės.

Nors visada svarstome galėję pasiekti geresnių rezultatų, išnaudoti dar didesnį savo potencialą, tikiu, jog ir toliau dirbdami ta pačia kryptimi, palypėsime dar vienu laipteliu į viršų. VGTU SA vertybės: atvirumas, atsakomybė, tobulėjimas ir iniciatyvumas, tikiu, kad padės pratęsti kelionę į išsvajotąjį studentišką rytojų.

Visos VGTU SA vardu dėkoju už išsakytą kritiką ir už gerus žodžius, nes tik tada galime tobulėti. VGTU SA – už studentišką rytojų!

Nuoširdžiai,
buvęs VGTU SA prezidentas
Vilius Morkūnas

Rašyti komentarą